KURUMSAL WEB TASARIM

Günümüzde yaygın olarak kullanılan en etkili paylaşım ve iletişim aracı olan internet; dünyaya açılan bir penceredir. Kurumsallaşma yada markalaşma yolunda atılacak adımlardan en önemliside web sitesidir. Firma, kurum yada kişiler, web sitesi sayesinde ürünlerini, hizmetlerini ve diğer bilgilerini internet kullanıcılarına sunabilmektedir. İnsanlarla etkileşimin en kolay yolu ve etkili yoludur da diyebiliriz.

İyi bir web sitesi en başta okunabilir ve yazılanı ziyaretçiye aktarabiliyor olmalıdır. Ait olduğu firmanın kurumsal kimliğini eksiksiz yansıtması gerekir. Tasarım ve yazılım ekip işidir, tek bir kişi hem tasarım, hem yazılım, hem metin editörü, hem de sizin kompozisyonunuz geliştirmek için Sloganlar üretemez. Bunu yapanlar hazır taslaklar ile siteler üretmektedirler. Birbirinin aynı alt yapıya sahip siteler ile arama motorlarında başarım kazanılması zor, imaj kazanılması imkansızdır.

Bugün kurumsal ve kurumsal kimliğe bürünmek isteyen bir çok firma web sitesi sayesinde müşteri portfoyünü genişletmekte, internet reklamları sayesinde daha etkili ve daha düşük bedellerle kitlelere ulaşmaktadır.

MOBİL VE SEO UYUMLU
WEB SİTENİZLE BİR ADIM ÖNDE OLUN !

Web teknolojileri geliştikçe mobil cihaz kullanımları da artış göstermektedir, mobil cihaz kullanım oranları %60’ın üzerindedir. Bizler tüm web sitelerini oluştururken tablet ve mobil cihazlarla tamamiyle uyumluluk içerisinde çalışması için responsive (duyarlı) web tasarım hizmeti sunmaktayız. Responsive web tasarım teknolojisi web sitenizi kullanıcının girdiği cihaz boyutuna göre otomatik olarak boyutlandırarak kullanıcıya sunmaktadır. Oluşturduğumuz web tasarımlarda seo (arama motoru optimizasyonu) ayarları yapılmaktadır. Bunlardan birkaçını belirtmek gerekirse;

  • Web sitesinin temiz bir kodlama yapısına sahip olması
  • Web sitesinin ziyaretçiler tarafından kolay ulaşılabilir olması
  • Web sitesinin linklerinin uyumluluk içerisinde bağlanması
  • Web sitesinin “başlık” ve “açıklama” alanlarının doğru olarak yapılandırılması
  • Hızlı açılan web sayfaları oluşturma
  • Web sitesinin kullanıcı deneyiminin yüksek olması için gerekli etkenler

YOLA BERABER DEVAM EDELİM

Bizi tercih eden müşterilerimiz ile birlikte kurumsal hedeflerimize ulaşmayı başardık.